güler gıda, balıkesir catering, balıkesir pasta

KURUMSAL

KURUMSAL


güler gıda kurumsal

HİZMET AĞIMIZ

Müşterilerimizden aldığımız siparişlerimizi en kısa zamanda ve en doğru şekilde ulaştırabilmek öncelikli ilkelerimizden birisi olmakla birlikte dağıtım ağımıza dahil olan tüm bölgelere en az haftada bir kez düzenli sevkiyatlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Dağıtım ağımıza dahil olan il ve ilçelerin tam listesi aşağıda ki gibi olmakla beraber, her geçen gün dağıtım ağımızı genişleterek daha fazla bölge ve daha fazla müşteriye ulaşabilmek hedefindeyiz.


BALIKESİR HİZMET AĞIMIZ

Merkez, Ayvalık, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Manyas, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk


ÇANAKKALE HİZMET AĞIMIZ

Merkez, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Çan, Ezine, Lapseki, Yenice


MANİSA HİZMET AĞIMIZ

Akhisar, Kırkağaç, Soma


İZMİR HİZMET AĞIMIZ

Bergama, Dikili, Kınık


HARİTA ÜZERİNDE HİZMET AĞIMIZ


Gümüş Çeşme Mah. 289. Sok. No:113/A Balıkesir (0266) 241 15 18 - (0266) 241 95 83
Güler Gıda olarak 45 yıldır, müşterilerimizin talepleri ve memnuniyetleri doğrultusunda satış ve pazarlama sürecini sürdürmekteyiz. En kaliteli ürünü en ekonomik şekilde müşterilerimize sunma gayretindeyiz. Sürekli gelişme anlayışını benimseyen, bütün ilişkilerinde kalite,güven ve dürüstlüğü ilke edinen bir firmayız. Yılların tecrübesiyle farklı sektörlere hitap etmekteyiz. Öncelikli hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilmektir.
E-Bülten Kayıt :
Güler Gıda ve İnşaat Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.