güler gıda, balıkesir catering, balıkesir pasta

KURUMSAL

KURUMSAL


güler gıda kurumsal

HAKKIMIZDA

“Güler Gıda” merhum babamız Mehmet GÜLER tarafından 1969 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine Balıkesir Hal Binasında başlamıştır. 54 yıl kadar burada çalışmalarına devam eden firmamız 2012 yılında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için son teknolojiler kullanılarak yapılan yeni ofis ve depolarında faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız kurulduğu yıldan bu yana her zaman müşteri odaklı olarak çalışmayı kendisine prensip edinmiş, Balıkesir, Çanakkale ve Manisa bölgelerinde hizmet veren, sektöründe öncü bir gıda pazarlama, satış ve dağıtım şirketidir. Hizmet verdiğimiz sektörler; pastaneler, yemek şirketleri, oteller, restoranlar, cafeler, fastfood noktaları, fabrikalar, okullar başta olmak üzere tüm toplu tüketim noktalarıdır.

Güler Gıda olarak 45 yıldır, müşterilerimizin talepleri ve memnuniyetleri doğrultusunda satış ve pazarlama sürecini sürdürmekteyiz. En kaliteli ürünü, en ekonomik şekilde müşterilerimize sunma gayretindeyiz. Sürekli gelişme anlayışını benimseyen, bütün ilişkilerinde kalite, güven ve dürüstlüğü ilke edinen bir firmayız. Yılların tecrübesiyle farklı sektörlere hitap etmekteyiz. Öncelikli hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilmektir.

Güler Gıda yöneticileri olarak bizler 45 yıldır ev dışı tüketim sektöründe hizmet veren şirketimizin bugüne kadar elde ettiği başarılarına yenilerini ekleyerek uzun yıllar müşterilerine hizmet etmeye devam etmek; sektörümüzde etkili ve lider bir kuruluş olarak Güler Gıda’yı bölgesinde erişebileceği en iyi konuma getirmek hususunda çalışmalarımıza devam edeceğiz.güler gıda
Gümüş Çeşme Mah. 289. Sok. No:113/A Balıkesir (0266) 241 15 18 - (0266) 241 95 83
Güler Gıda olarak 45 yıldır, müşterilerimizin talepleri ve memnuniyetleri doğrultusunda satış ve pazarlama sürecini sürdürmekteyiz. En kaliteli ürünü en ekonomik şekilde müşterilerimize sunma gayretindeyiz. Sürekli gelişme anlayışını benimseyen, bütün ilişkilerinde kalite,güven ve dürüstlüğü ilke edinen bir firmayız. Yılların tecrübesiyle farklı sektörlere hitap etmekteyiz. Öncelikli hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilmektir.
E-Bülten Kayıt :
Güler Gıda ve İnşaat Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.