güler gıda, balıkesir catering, balıkesir pasta

KURUMSAL

KURUMSAL


güler gıda kurumsal

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

güler gıda

MİSYONUMUZ

Ev dışı tüketim sektöründe uzman ve deneyimli kadromuz, çağdaş teknolojiye uygun ofis, depolarımız ve sevkiyat araçlarımız ile tüm müşterilerimizin her türlü istek ve ihtiyaçlarını en kaliteli ürünler ile en ekonomik ve en hızlı şekilde yerine getirebilmek.


VİZYONUMUZ

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun ederek kaliteden ve güvenirliğimizden asla ödün vermeden daima ileriye, daima iyiye yönelerek bölgemizdeki en güçlü ve en çok tercih edilen lider bir gıda pazarlama ve dağıtım şirketi olmak.


Gümüş Çeşme Mah. 289. Sok. No:113/A Balıkesir (0266) 241 15 18 - (0266) 241 95 83
Güler Gıda olarak 45 yıldır, müşterilerimizin talepleri ve memnuniyetleri doğrultusunda satış ve pazarlama sürecini sürdürmekteyiz. En kaliteli ürünü en ekonomik şekilde müşterilerimize sunma gayretindeyiz. Sürekli gelişme anlayışını benimseyen, bütün ilişkilerinde kalite,güven ve dürüstlüğü ilke edinen bir firmayız. Yılların tecrübesiyle farklı sektörlere hitap etmekteyiz. Öncelikli hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilmektir.
E-Bülten Kayıt :
Güler Gıda ve İnşaat Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.